Menu

Holdets stab

Træner
profil
Kim Oldenborg
Assistenttræner
profil
Heine Lyngholm Nielsen
Assistenttræner
ingen pic
Kristian Knage-Drangsfeldt
Assistenttræner
profil
Ole Kastling Hansen
Assistent
profil
Anders Kildsgaard Hansen
Assistent
ingen pic
Mikkel Andersen
Assistent
profil
Aksel Rosenbæk

KampprogramU10 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 23

Marts 2024

Mejrup GU (1)
3. mar
Kl. 11.15
Ude
Vinderup Kunstgræsbane

Sunds IF

Sunds IF
3. mar
Kl. 11.45
Hjemme
Vinderup Kunstgræsbane

Vildbjerg SF

Sunds IF
3. mar
Kl. 12.15
Hjemme
Vinderup Kunstgræsbane

SHN/Ulfborg

KampprogramU11 Drenge C (13) 8M TT • Pulje 83

April 2024

Aulum IF (2)
3. apr
Kl. 17.30
Ude
Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum)

Sunds IF

Sunds IF
10. apr
Kl. 17.30
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

KLG (1)

Sunds IF
17. apr
Kl. 17.30
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Vildbjerg SF

KampprogramU10 Drenge C (14) 5M TT • Pulje 184

April 2024

Uhre GIF
4. apr
Kl. 17.30
Ude
Uhre Stadion

Sunds IF

Sunds IF
8. apr
Kl. 17.30
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Herning KFUM (2)

Sunds IF
15. apr
Kl. 17.30
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

KLG

KampprogramU10 Drenge B (14) INDE • Pulje 164

Februar 2024

Sunds IF
Spillet
Hjemme
Hammerum-Gjellerup Hallen

Vildbjerg SF

Sunds IF
Spillet
Hjemme
Hammerum-Gjellerup Hallen

KLG

Ikast FC (1)
Spillet
Ude
Hammerum-Gjellerup Hallen

Sunds IF

Hammerum IF
Spillet
Ude
Hammerum-Gjellerup Hallen

Sunds IF

Herning KFUM
Spillet
Ude
Hammerum-Gjellerup Hallen

Sunds IF

KampprogramU10 Drenge C (14) INDE • Pulje 170

Februar 2024

Vildbjerg SF
25. feb
Kl. 10.00
Ude
Vildbjerg Stadionhal

Sunds IF

Snejbjerg SG&I
25. feb
Kl. 10.30
Ude
Vildbjerg Stadionhal

Sunds IF

Sunds IF
25. feb
Kl. 11.00
Hjemme
Vildbjerg Stadionhal

Herning KFUM (1)

Sunds IF
25. feb
Kl. 11.30
Hjemme
Vildbjerg Stadionhal

Herning KFUM (2)

KampprogramU10 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (2./3. marts) • Pulje 47

Marts 2024

Herning KFUM
2. mar
Kl. 09.30
Ude
Herning KFUM’s kunstgræsbane

Sunds IF

Sunds IF
2. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Herning KFUM’s kunstgræsbane

Snejbjerg SG&I

Sunds IF
2. mar
Kl. 10.30
Hjemme
Herning KFUM’s kunstgræsbane

Silkeborg IF

Spillerliste

profil
Carl Wilhelm Hauge Nielsen
ingen img
Daniel Wlodarczyk
profil
Denys Moturniak
profil
Emilis Balnis
profil
Jelisei Ovsiuk
profil
Lauge Heinesson
ingen img
Laust Taasti Mikkelsen
ingen img
Magne Knage-Drangsfeldt
profil
Magnus K. V. Pedersen
profil
Marcus Keller Pedersen
profil
Martin Hansen
profil
Martin Oldenborg
profil
Villum Johannes Dyne Andersen
profil
Vladyslav Shven
Luk