Menu

Meritliste Sunds IF

Ulvemærket        
Navn Født   Mærke bestået
Christian Kudsk Mortensen 09.01.98   28.10.12
       
       
Guldmærket

 
Navn Født   Mærke bestået
Frederik Mygind Østergaard    
05.11.98
  28.05.09
Jonas V. Nielsen
14.04.94
  05.06.09
Anders Møller 30.07.98   22.06.09
Anders Nielsen 08.02.99
  04.06.10
Peter Kristiansen
25.11.98
  04.06.10
Mads Engsig 20.08.99
  07.06.10
Simon Bjerg
27.09.98
  27.05.11
Thomas Foldager
18.08.98
  27.05.11
Frederik Bach
01.02.98
  27.05.11
Jonas Jensen
24.06.98
  27.05.11
Oliver Bjerrum Jensen 30.04.02   02.10.11


 


 
Sølvmærket
     
Navn
Født
  Mærke bestået
Mads Engsig
20.08.99
  25.06.09
Anders Nielsen
08.02.99
  28.08.09
Robin Harushimana
08.04.99
  11.09.09
Peter Kristiansen
25.11.98
  25.09.09
Christian Lauritsen
16.02.99
  21.05.10
Mads Nystrup 27.10.99
  09.06.10
Mathias Nørtoft
05.02.02
  30.09.11
Jonas T. Hansen 26.07.00   30.09.11
Emil Gøbel Davies 15.01.02   13.09.13
Mads Larsen 06.09.02   20.09.13
Mikkel Guldberg
11.10.04
  29.11.15
       


 
Bronzemærket      
Navn Født   Mærke bestået 
Magnus Jensen 08.05.99    04.06.10
Tobias Kølbæk
09.05.99
  14.06.10
Peter Villadsen
27.07.98
  18.10.10
Mathias Jepsen
03.11.99
  27.10.10
Emil Gøbel Davies
15.01.02
  30.09.11
Camilla Reinevald
30.12.00
  30.09.11
Caroline Østergaard
25.09.00
  30.09.11
Jonas Hundevad
24.11.00
  30.09.11
Kasper Riis
13.01.01
  30.09.11
Mads Larsen
06.09.02
  30.09.11
Mads S. Jessen
24.11.00
  30.09.11
Mikkel Paulsen
07.07.01
  30.09.11
Morten Hangaard
19.10.00
  30.09.11
Sofie Møller 22.09.01   30.09.11
Andreas Hegaard 11.01.02   20.09.13
Emil Sehested 27.01.02   20.09.13
Simon Friis Laursen 18.05.02   20.09.13
       

Se hele meritlisten her.

Læs mere om FCM Teknikmærke her

Hovedsponsorer

Seneste nyheder

  • Klubnyt
    Multiprojektet ved Idrætscenter Sunds Vest
  • Klubnyt
    Jonna Würtz Thomsen hædret som årets ungdomsleder 2016/17
  • Afdelingsnyt
    Jysk Mester i U19 Drenge 1
  • Klubnyt
    Sports - Byfest d. 14.-23. juni