Menu

Holdets stab

Træner
profil
Daniel Aksel Sandgaard
Assistenttræner
profil
Alex Steenberg
Assistenttræner
ingen pic
Jonatan Henriksen
Holdleder
profil
Poul Erik Nielsen
Assistent
profil
Mikkel Lund Falsig
Assistent
profil
Magnus Kristensen

KampprogramU7 Drenge (11) 3M • Pulje 27

August 2017

Ikast FS (4)
24. aug
Kl. 17.30
Ude
Alpi Hallerne (Lind)

Sunds IF (3)

KLG (1)
24. aug
Kl. 17.30
Ude
Alpi Hallerne (Lind)

Sunds IF (1)

KLG (2)
24. aug
Kl. 17.30
Ude
Alpi Hallerne (Lind)

Sunds IF (2)

Sunds IF (2)
24. aug
Kl. 17.45
Hjemme
Alpi Hallerne (Lind)

Ikast FS (4)

Sunds IF (3)
24. aug
Kl. 17.45
Hjemme
Alpi Hallerne (Lind)

KLG (2)

Sunds IF (1)
24. aug
Kl. 17.45
Hjemme
Alpi Hallerne (Lind)

Ikast FS (3)

Ikast FS (5)
24. aug
Kl. 18.00
Ude
Alpi Hallerne (Lind)

Sunds IF (1)

Sunds IF (3)
24. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Alpi Hallerne (Lind)

Sunds IF (2)
September 2017

Sunds IF (2)
14. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Ikast FS (3)

Sunds IF (1)
14. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Sunds IF (3)

Sunds IF (3)
14. sep
Kl. 17.45
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

KLG (1)

Ikast FS (5)
14. sep
Kl. 17.45
Ude
Idrætscenter Sunds Vest

Sunds IF (2)

Sunds IF (1)
14. sep
Kl. 17.45
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Ikast FS (4)

KLG (2)
14. sep
Kl. 18.00
Ude
Idrætscenter Sunds Vest

Sunds IF (1)

Ikast FS (3)
14. sep
Kl. 18.00
Ude
Idrætscenter Sunds Vest

Sunds IF (3)

Sunds IF (2)
14. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

KLG (1)
Oktober 2017

Sunds IF (1)
5. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Ikast FS baneanlæg

Ikast FS (5)

Sunds IF (2)
5. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Ikast FS baneanlæg

Sunds IF (3)

Ikast FS (4)
5. okt
Kl. 17.45
Ude
Ikast FS baneanlæg

Sunds IF (2)

KLG (2)
5. okt
Kl. 17.45
Ude
Ikast FS baneanlæg

Sunds IF (3)

Ikast FS (3)
5. okt
Kl. 17.45
Ude
Ikast FS baneanlæg

Sunds IF (1)

Sunds IF (3)
5. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Ikast FS baneanlæg

Ikast FS (4)

Sunds IF (1)
5. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Ikast FS baneanlæg

KLG (1)

Sunds IF (2)
5. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Ikast FS baneanlæg

KLG (2)

Spillerliste

ingen img
Alberte Henriksen
ingen img
Alexander Ivan
ingen img
Andreas Sass Trærup
ingen img
Andreas Schubert Nielsen
ingen img
Andreiy Cherepenkp
ingen img
Carla Østergård
ingen img
Fredrik Sunne Milter
ingen img
Hjalte Vesterager Nielsen
ingen img
Jeppe Stenberg
ingen img
Johan Sandgård
ingen img
Magnus Hjort
ingen img
Markus Dalgård Madsen
ingen img
Melissa Christensen
ingen img
Mikkel Høgsted Kirkegaard
ingen img
Mira T. Rysbjerg
ingen img
Rasmus Fihl
ingen img
Tristan Brixen
ingen img
Vilfred Timm

Hovedsponsorer

Seneste nyheder

  • Klubnyt
    Multiprojektet ved Idrætscenter Sunds Vest
  • Klubnyt
    Jonna Würtz Thomsen hædret som årets ungdomsleder 2016/17
  • Afdelingsnyt
    Jysk Mester i U19 Drenge 1
  • Klubnyt
    Sports - Byfest d. 14.-23. juni

Næste kampU7 Drenge (11) 3M • Pulje 27

Ude mod
Ikast FS (4)
24. aug
Kl. 17.30
Alpi Hallerne (Lind)
U7 Drenge (11) 3M - Pulje 27

Holdets aktiviteterU7 Mix

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.