Menu

U14-16 Drenge

Holdets stab

Træner
profil
Martin Beck Larsen
Træner
profil
Morten Nielsen
Assistenttræner
profil
Jacob Ganc
Assistenttræner
ingen pic
Peter Dalbjerg Hagger
Assistenttræner
profil
Mikkel Lindkvist Paulsen
Holdleder
ingen pic
Karsten Nielsen

StillingU14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 647

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hammerum IF 10 8 1 1 25
2 Kibæk IF 10 5 2 3 17
3 Sunds IF 10 5 1 4 16
4 EIF/NSG 10 4 2 4 14
5 KLG 10 2 1 7 7
6 Herning Fremad 10 2 1 7 7

StillingU16 Drenge Liga 2 (05) INDE • Pulje 54

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Kvik/Aalestrup (2) 0 0 0 0 0
2 Løgstrup G&IF (1) 0 0 0 0 0
3 Sunds IF 0 0 0 0 0
4 Tjørring IF (1) 0 0 0 0 0

StillingU15 Drenge Liga 2 (06) INDE • Pulje 64

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Herning KFUM (2) 0 0 0 0 0
2 Sunds IF (1) 0 0 0 0 0
3 Tim GIF 0 0 0 0 0
4 Videbæk IF 0 0 0 0 0

StillingU15 Drenge Liga 2 (06) INDE • Pulje 65

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Herning KFUM (1) 0 0 0 0 0
2 Mejrup GU 0 0 0 0 0
3 Sunds IF (2) 0 0 0 0 0
4 Vildbjerg SF 0 0 0 0 0

StillingU14 Drenge Liga 1 (07) INDE • Pulje 81

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hammerum IF 0 0 0 0 0
2 Snejbjerg SG&I 0 0 0 0 0
3 Spjald IF 0 0 0 0 0
4 Sunds IF (2) 0 0 0 0 0

StillingU14 Drenge Liga 1 (07) INDE • Pulje 82

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 KLG 0 0 0 0 0
2 Sdr. Felding GIF 0 0 0 0 0
3 Sunds IF (1) 0 0 0 0 0
4 Ørnhøj/Abildå B1986 0 0 0 0 0

KampprogramU14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 647

August 2020

Sunds IF
2 - 6
livescore
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Hammerum IF

EIF/NSG
3 - 1
Ude
Ejstrupholm Stadion

Sunds IF

Sunds IF
3 - 0
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Kibæk IF
September 2020

Herning Fremad
4 - 8
Ude
Herning Fremads Anlæg

Sunds IF

Sunds IF
UHT
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

KLG

Sunds IF
4 - 0
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

EIF/NSG
Oktober 2020

Hammerum IF
3 - 1
livescore
Ude
Hammerum Kunstgræsbane 2

Sunds IF

Kibæk IF
2 - 2
Ude
Kibæk Krydsfelt

Sunds IF

KLG
4 - 0
Ude
Alpi Hallerne (Lind)

Sunds IF

Sunds IF
5 - 4
Hjemme
Idrætscenter Sunds Vest

Herning Fremad

KampprogramU16 Drenge Liga 2 (05) INDE • Pulje 54

December 2020

Løgstrup G&IF (1)
12. dec
Kl. 12.10
Ude
Løgstrup Hallen

Sunds IF

Sunds IF
12. dec
Kl. 12.34
Hjemme
Løgstrup Hallen

Kvik/Aalestrup (2)

Sunds IF
12. dec
Kl. 13.10
Hjemme
Løgstrup Hallen

Tjørring IF (1)

Sunds IF
12. dec
Kl. 13.22
Hjemme
Løgstrup Hallen

Løgstrup G&IF (1)

Kvik/Aalestrup (2)
12. dec
Kl. 13.46
Ude
Løgstrup Hallen

Sunds IF

Tjørring IF (1)
12. dec
Kl. 14.10
Ude
Løgstrup Hallen

Sunds IF

KampprogramU15 Drenge Liga 2 (06) INDE • Pulje 64

December 2020

Sunds IF (1)
13. dec
Kl. 13.20
Hjemme
Multicenter Sunds (inde)

Herning KFUM (2)

Tim GIF
13. dec
Kl. 13.56
Ude
Multicenter Sunds (inde)

Sunds IF (1)

Videbæk IF
13. dec
Kl. 14.08
Ude
Multicenter Sunds (inde)

Sunds IF (1)

Herning KFUM (2)
13. dec
Kl. 14.32
Ude
Multicenter Sunds (inde)

Sunds IF (1)

Sunds IF (1)
13. dec
Kl. 15.08
Hjemme
Multicenter Sunds (inde)

Tim GIF

Sunds IF (1)
13. dec
Kl. 15.32
Hjemme
Multicenter Sunds (inde)

Videbæk IF

KampprogramU15 Drenge Liga 2 (06) INDE • Pulje 65

December 2020

Vildbjerg SF
13. dec
Kl. 16.12
Ude
Mejrup Fritidscenter

Sunds IF (2)

Sunds IF (2)
13. dec
Kl. 16.36
Hjemme
Mejrup Fritidscenter

Mejrup GU

Herning KFUM (1)
13. dec
Kl. 17.00
Ude
Mejrup Fritidscenter

Sunds IF (2)

Sunds IF (2)
13. dec
Kl. 17.24
Hjemme
Mejrup Fritidscenter

Vildbjerg SF

Mejrup GU
13. dec
Kl. 17.48
Ude
Mejrup Fritidscenter

Sunds IF (2)

Sunds IF (2)
13. dec
Kl. 18.00
Hjemme
Mejrup Fritidscenter

Herning KFUM (1)

KampprogramU14 Drenge Liga 1 (07) INDE • Pulje 81

December 2020

Sunds IF (2)
12. dec
Kl. 15.02
Hjemme
Snejbjerg Hallen

Hammerum IF

Spjald IF
12. dec
Kl. 15.14
Ude
Snejbjerg Hallen

Sunds IF (2)

Sunds IF (2)
12. dec
Kl. 15.38
Hjemme
Snejbjerg Hallen

Snejbjerg SG&I

Hammerum IF
12. dec
Kl. 16.14
Ude
Snejbjerg Hallen

Sunds IF (2)

Sunds IF (2)
12. dec
Kl. 16.26
Hjemme
Snejbjerg Hallen

Spjald IF

Snejbjerg SG&I
12. dec
Kl. 17.02
Ude
Snejbjerg Hallen

Sunds IF (2)

KampprogramU14 Drenge Liga 1 (07) INDE • Pulje 82

December 2020

Ørnhøj/Abildå B1986
13. dec
Kl. 15.20
Ude
Ørnhøj Hallen

Sunds IF (1)

Sunds IF (1)
13. dec
Kl. 15.44
Hjemme
Ørnhøj Hallen

Sdr. Felding GIF

Sunds IF (1)
13. dec
Kl. 16.20
Hjemme
Ørnhøj Hallen

KLG

Sunds IF (1)
13. dec
Kl. 16.32
Hjemme
Ørnhøj Hallen

Ørnhøj/Abildå B1986

Sdr. Felding GIF
13. dec
Kl. 16.56
Ude
Ørnhøj Hallen

Sunds IF (1)

KLG
13. dec
Kl. 17.20
Ude
Ørnhøj Hallen

Sunds IF (1)

Spillerliste

ingen img
Alex M. Vestergaard
ingen img
Alexander Lund Fasterholt
profil
Anders Bøgelund
profil
Anton Ivanovich
profil
Benjamin Kristian Sørensen
profil
Benjamin Nørgård
ingen img
Bjørn Lindskrog
profil
Daniel Steffen
profil
David Bülow
ingen img
Frederik Beck Larsen
ingen img
Frederik Jershauge
profil
Gustav Krøjgaard
ingen img
Jens Thybo
ingen img
Lai Sandfeld Jansen
ingen img
Lasse Kildsgaard Hansen
ingen img
Lasse Lie
ingen img
Laust Lyngsø
profil
Marcus Ejgaard Jensen
profil
Marcus Nonbo
profil
Mikkel Kudsk Sehested
profil
Mikkel Rand
ingen img
Mikkel Westergaard
ingen img
Nicholas Mikkelsen
ingen img
Oliver Willumsen
profil
Oscar Madsen
ingen img
Oskar Sangild Hansen
profil
Pelle Ganc
profil
Peter Kirkegaard
ingen img
Petro-Pavlo Krynytskyy
profil
Phillip Skov Andresen
profil
Rasmus Sunne Milter
ingen img
Ronald Albert Xavier
ingen img
Sean Andersen
profil
Theis Bøgelund